22th INTERNATIONAL INTERNET TOURNAMENT (UAPA) – 2023

    M. Hlinka & L. Kekely                 (Slovakia)    Draw
    Michael Pasman                      (Israel )     Win
    Michael Pasman                           (Israel )     Win
    M. Hlinka & L. Kekely               (Slovakia)    Win
   M. Hlinka & L. Kekely                (Slovakia)     Draw
       Daniele Gatti                        (Italy)    Win
     Daniele Gatti                        (Italy)      Win
    P.Arestov & M.Hlinka                (Russia-Slovakia)    Win
     P.Arestov & M.Hlinka              (Russia-Slovakia)     Draw

Soluc. Click in Diag

   P.Arestov & M.Hlinka                  (Russia-Slovakia)     Draw
     Oleg Pervakov                        (Russia)    BTM Draw
          Marc Gelly                        (France)    BTM Draw
    Pavel Arestov                           (Russia)    Win
    Michael  Pasman                      (Israel)     Draw
     Michael  Pasman                       (Israel)    Win
       Oleg Pervakov                       (Russia)   Win
       Oleg Pervakov                         (Russia)     Win
     Evgeny Kopylov                      (Russia)     Win
   Evgeny Kopylov                        (Russia)     Win
   Daniil  Yakimovich                   (USA)     Draw
  A.Zhukov & S. Osintsev              (Russia)   Win
    Michael Pasman                       (Israel)     Win
 M.García &V. Kalashnikov       (Argentina -Russia)     Win
   M. García & V. Murashov        (Argentina -Russia)    Draw
      Ognian Dimitrov                        (Bulgaria)    Draw
    Valery Kalashnikov                  (Russia)    Draw
     Valery Kalashnikov                 (Russia)     Draw
 J.Timman . S. Nielsen                    (M. García)    Win
       Ivan Filippov                          (Russia)    Win
       Ognian Dimitrov                     (Bulgaria)     Win
       Mario G. García                         (Argentina)     Draw
     Vasily Murashov                   (Russia)     Win
    Pavel Arestov                         (Russia)    Win
   Ognian Dimitrov                     (Bulgaria)    Draw
   Alexander Avedisian                (Uruguay )   Win
     OLeg Pervakov                      (Russia)    BTM Draw
    Jan Timman                       (Netherlands)    Draw
     Jan Timman                       (Netherlands)    Win
    Daniele Gatti                      (Italy)   Win
        Paul Muljadi                                         (USA)          Draw
            Daniele Gatti                                      (Italy)                  Draw
         Daniele Gatti                                           (Italy)                 Draw
         Daniele Gatti                                  (Italy)           Draw
       Daniele Gatti                                     (Italy)                Win
         Oleg Pervakov                              (Russia)             Win
   P.Arestov & Peter Krug                     (Russia-Austria)            Win
      David Gurgenidze                           (Georgia)             Win
      David Gurgenidze                                      (Georgia)                Draw
    M.Hlinka & L. Kekely                              (Slovakia)            Win
   Can Aydinoglu                                       (Turkey)            Draw
        Vasily Murashov                                 (Russia)            Win
       Vasily Murashov                             (Russia)             Win
   Ognian Dimitrov                                      (Bulgaria)             Draw
     P.Arestov & P. Krug                             (Russia-Austria)             Win
      Michael Pasman                                    (Israel)            Draw
         Michael Pasman                                (Israel)                   Draw
    Alain Pallier                                               (France)            Draw
      David Blundell                                     (Gales)            Win
       David Blundell                                     (Gales)             Win
        Dmitry Zilberstein                               (USA)            Win
I. Zaitsev &  O. Pervakov                       (Russia)           Draw
       Evgeny Kopylov                                 (Russia)                Win
     V. Neistadt & S. Osintsev                           (Russia)            Draw
   Michael Pasman                                      (Israel)            Draw
    xxxxxxxxxxxxxx                (xxxxxxx) Diag Vacio bview.php xxx
     xxxxxxxxxxxxxx              (xxxxxxx) Nº xxx
    xxxxxxxxxxxxxx                 (xxxxxxx)  Diag Vacio bview.php xxx
    xxxxxxxxxxxxxx                (xxxxxxx) Diag Vacio bview.php xxx
     xxxxxxxxxxxxxx              (xxxxxxx) Nº xxx

xxx