15th International Internet Tournament UAPA-2021

     Valery Kalashnikov                              (Russia)                  Win
       Valery Kalashnikov                            (Russia)                    Win
    Valery Kalashnikov                             (Russia)                       Draw
    M.Hlinka & L.Kekely                            (Slovakia)                 Win
       M.Hlinka & L.Kekely                           (Slovakia)                    Draw
         Andrzej Jasik                                  (Poland)                       Draw

Soluc.Click in Diag

        Andrzej Jasik                                  (Poland)                    Draw
       Daniele  Gatti                                          (Italy)                    Draw
        Andrzej Jasik                                 (Poland)                       Win
       Andrzej Jasik                                   (Poland)                  Win
         Andrzej Jasik                             (Poland)                   Win
       Andrzej Jasik                                   (Poland)                      Win
       Pavel Arestov                                      (Russia)               Win
       Daniele  Gatti                              (Italy)                    Draw
      Michael Pasman                                      (Israel)                     Win
     Michael Pasman                                    (Israel)                  Draw
  L.Kekely &   M.Hlinka                             (Slovakia)                     Win
    M.Hlinka & L.Kekely                          (Slovakia)                        Win
   M.Hlinla P, Krug M.Garcia (Slovakia-Austria-Argentina)                  Draw
   P.Arestov &   M.Hlinka                        (Russia- Slovakia)                   Draw
      Peter S.Krug                                          (Austria)                      Win
     P. .Krug & M.García                           (Austria Argenima)                  Win
         Jan Timman                                (Netherlands)                   Win
         Jan Timman                                    (Netherlands)                      Win
        Jan Timman                                    (Netherlands)                 Draw
     P. Krug  & P. Arestov                        (Austria-Russia)                  Win
    L.Kekely &   M.Hlinka                             (Slovakia)                       Win
     M.Hlinka & L.Kekely                            (Slovakia)                     BTM  Win
       Peter S.Krug                                 (Austria)                    Draw
      Pavel Arestov                                     (Russia)                     Win
     Peter S.Krug                                  (Austria)                  Draw
       Itay Richardson                            (Israel)                  Win
      Daniele  Gatti                                            (Italy)                    Draw
    János  Mikitovics                               (Hungary)                  Draw
        János  Mikitovics                           (Hungary)                   Draw
      Michael Pasman                                 (Israel)                     Win
     Michael Pasman                               (Israel)                  Draw
       M.Hlinka & L.Kekely                            (Slovakia)                   Win
 P. Arestov & A.Gasparyan                (Russia -Armenia )                      Draw
P. Arestov & V.Kalashnikov                     (Russia)                    Win
    Bizya Buyannemekh                            (Mingolia)                   Win
      Itay Richardson                                (Israel)                   BTM  Draw

Soluc.Click in Diag

         Marc  Gelly                                      (France)                 Win
        Jan Rusinek                                (Poland)                    Draw
          Marc Gelly                                     (France)                       Draw
          Leonid Topko                                     (Ukraine)                  Draw
          Marc Gelly                                (France)                    Win
    Richard Becker                                       (USA)                      Draw
     Richard Becker                                      (USA)                  Win
       Richard Becker                          (USA)                    Win
V.Zamanov & V.Kalashnikov             (Azerbayan-Russia)                     Draw
    P.Arestov & P.Kiryakov                              (Russia)                Win
         Paul Muljadi                                (USA)                   Win
       Paul Muljadi                                      (USA)                     Win
       Paul Muljadi                                          (USA)                   Win
       Alexander Avedisian                             (Uruguay)                    Draw
    Alexey  Gasparyan                             (Armenia)                      Win
     Alexey  Gasparyan                             (Armenia)                Draw
          Ivan Malyi                                    (Ukraine)                    Win
    Jarl H. Ulrichsen                                    (Norway)                       Draw
     Jarl H. Ulrichsen                                (Norway)                 Draw
 A. Avni & V. Tarasiuk                        (Israel-Ukraine)                   Draw
        Marcel Dore                                        (France)                       Win
     Sergey Osintsev                                  (Russia)                 Win
        Sergey Osintsev                          (Russia)                   Draw
      Sergey Osintsev                                 (Russia)                      Win
    Sergey Osintsev                                 (Russia)                  Win
       Michael Pasman                             (Israel)                   Draw
         Alain Pallier                                    (France)                    Win
      Vladimir Samilo                                 (Ukraine)                  Draw
   Luis Miguel González                             (Spain)                  Win
    xxxxxxxxxxxxxx                             (xxxxxxx) Nº                      xxx

x