12th International Internet Tournament UAPA-2020- MT110 Francisco Benko

       Oleg Pervakov                                  (Russia)                  Win
         Peter S. Krug                               (Austria)                    Win
       Valery Kalashnikov                           (Russia)                       Win
       Valery Kalashnikov                                (Russia)                  Win
       Valery Kalashnikov                             (Russia)                   Draw
    M.Hlinka & L.Kekely                             (Slovakia)                      Draw
       L.Kekely & M.Hlinka                           (Slovakia)                   Draw
       L.Kekely & M.Hlinka                            (Slovakia)                   Win
    M.Hlinka & L.Kekely                       (correction)                       Draw

Soluc. Click in Diag.

       Peter S. Krug                                    (Austria)                  Win
      P.Arestov & P.Kiryakov                            (Russia)                    Win
        Richard Becker                                  (USA)                      Win
      Richard Becker                                   (USA)                  Draw
      Valery Kalashnikov                            (Russia)                   Win
       Peter S. Krug                                     (Austria)                   Win
         Daniele  Gatti                                         (Italy)                           Win
        Daniele  Gatti                                (Italy)                    Win
         Daniele  Gatti                                   (Italy)                     Draw
       Daniele  Gatti                                     (Italy)                  Draw
       Valery Kalashnikov                          (Russia)                   Win
      Valery Kalashnikov                               (Russia)                       Win
       Alexander Avedisian                         (Uruguay)                     Win
       Richard Becker                               (USA)                    Win
       Pavel Arestov                                      (Russia)                      Draw
         Andrzej Jasik                                  (Poland)                  Win
       Andrzej Jasik                             (Poland)                    Win
          Andrzej Jasik                                    (Poland)                       Win
          Andrzej Jasik                                 (Poland)                  Draw
          Andrzej Jasik                         (Poland)                   Draw
          Richard Becker                                (USA)                      Win

Soluc. Click in Diag.

         Peter S. Krug                                (Austria)                   Win
         Peter S. Krug                             (Austria)                   Draw
      Pavel Arestov                                  (Russia)                   Draw
     Valery Kalashnikov                              (Russia)                  Win
       Valery Kalashnikov                            (Russia)                    Win
     Valery Kalashnikov                            (Russia)                      Draw
       Peter S. Krug                                      (Austria)                  Draw
          Marc Gelly                                     (France)                    Draw
          Pavel Arestov                                (Russia)                       Win
          Peter S. Krug                                (Austria)                 Draw
     P. Krug & M.García                        (Austria-Argentina)                   Win
          Leonid Topko                               (Ukraine)                       Win
D.Gurgenidze &V.Tarasiuk               (Georgia-Ukraine)                  Win
       David Gurgenidze                            (Georgia)                BTM  Draw
   R.Musalov & A.Zhukov                           (Russia)                      Win
          Leonid Topko                               (Ukraine)                  Draw
         Daniele  Gatti                           (Italy)                   Draw
          Daniele  Gatti                                  (Italy)                       Win
     Alexander Avedisian                         (Uruguay)                  Win
       Alexander Avedisian                            (Uruguay)                                 Draw
           Poul Rewitz                                    (Denmark)                       Draw
     P.Arestov & A. Zhukov                             (Russia)                  Draw
       Richard Becker                                (USA)                    Draw
   I.Yarmonov & A.Zhukov                      (Ukraine-Russia)                       Win
A.Stavrietsky &V.Tarasiuk                     (Russia-Ukraine)                  Win
       Peter Gyarmati                           (Hungary)                    Win
         Daniele  Gatti                                       (Italy)                    Win
       Stanislav Nosek                            (Rep. Checa)                  Draw
 D.Gurgenidze &V.Tarasiuk                 (Georgia-Ukraine)                   Draw
           Jan Timman                                 (Netherlands)                       Draw
         Jan Timman                                 (Netherlands)                    Win
            Ilham Aliev                            (Azebaiyan)                    Win
            Ilham Aliev                                   (Azebaiyan)                      Draw
       Amatzia Avni                                    (Israel)                   Win
        Amatzia Avni                             (Israel)                    Draw
        Michael Pasman                             (Israel)                      Draw
      Michael Pasman                               (Israel)                 Draw
       Can Aydinoglu                            (Turkey)                    Win
         Pavel Arestov                               (Russia)                      Win
      Michael Pasman                                (Israel)                    Win
       Pavel Arestov                             (Russia)                    Draw
       Vladislav Tarasiuk                            (Ukraine)                       Draw
       Mario G. García                            (Argentina)                  Win
       P. Krug & M.García                       (Austria-Argentina)                    Win
        Michael Pasman                               (Israel)                       Win
       Yochanan Afek                                 (Israel)                  Win
     M.Hlinka &M.García                    (Slovakia-Argentina)                   Draw
    P.Arestov & P. Kiryakov                   (Russia)                       Draw
   L.Kekely & M.Hlinka                    (Slovakia)                   Win
       M.Hlinka &   L.Kekely                      (Slovakia)                   Win
        Michael Pasman                               (Israel)                      Win
          Poul Rewitz                                    (Denmark)                   Win
       Alexey Gasparyan                            (Armenia)                    Win
        Igor Yarmonov                                    (Ukraine)                      Win
       Vladimir Samilo                              (Ukraine)                   Draw
       Vladislav Tarasiuk                               (Ukraine)                    Win
         Alain Pallier                                      (France)                       Draw
      Mario G. García                              (Argentina)                   Draw
       P. Krug & M. García                       (Austria -Argentina)                   Draw
 L.M. González&P.Arestov                      (Spain-Russia)                    Draw
       Vladimir Samilo                                 (Ukraine)                   Draw
       xxxxxxxxxxxxxx                            (xxxxxxx) Diag Vacio bview.php                   xxx
    xxxxxxxxxxxxxx                             (xxxxxxx) Nº                      xxx
       xxxxxxxxxxxxxx                              (xxxxxxx Diag Vacio bview.php                  xxx
       xxxxxxxxxxxxxx                            (xxxxxxx) Diag Vacio bview.php                   xxx
    xxxxxxxxxxxxxx                             (xxxxxxx) Nº                      xxx

xx