3rd International Internet Tournament – Bicentennial of Independence (1816.2016)

            Darko Hlebec                                 (Serbia)D.Hlebec Sec A ew.php                      Win
         M.Hlinka & L. Kekely                         (Slovakia) Hlinka Kekely Nº1 B.1.bview.php                  Win        M.Hlinka & L. Kekely                     (Slovakia Hlinka Kekely Nº2 B.1.bview.php                        Win
        M.Hlinka & L. Kekely                     (SlovakiaHlinka Kekely Nº3 B.1.bview.php               BTM  Win
        M.Hlinka & L. Kekely                      (Slovakia Hlinka Kekely Nº1 B.2.bview.php                        Draw       M.Hlinka & L. Kekely                        (Slovakia Hlinka Kekely Nº2 B.2.bview.php                       Draw
         M.Hlinka & L. Kekely                      (Slovakia)Hlinka Kekely Nº3 B.2.bview.php               BTM Draw
        A.Rusz & O. Dorogi                (Rumania-Hungary) Arpad Ruzs view.php                        Win              Beqa Akhaladze                          (Georgia) beqa .php                        Win

Solutions:Click in Diag

    L.Kekely & M. Hlinka           (Slovakia)Kekely Hlinka Sec. A ew.php Win
          Richard Becker                            USABecker Sec B.1. Nº1 .php                      Win
         Richard Becker                               USA Becker Sec B.2 Nº1 . .php                        Draw

 

         Alexander Zhukov                     (Russia) Zhukov Sec. B.2. iew.phpBTM Draw
          Árpád Rusz                 (Rumania)A. Rusz Sec. B.1. Nº1 bview.php       Win
            Árpád Rusz               (Rumania)A. Rusz Sec. B.1. Nº2 bview.php         Win

 

                  Árpád Rusz                    (Rumania) A. Rusz Sec. B.1. Nº3 bview.php   Win
        Alexander Zhukov                (Russia)Zhukov Sec. A. iew.php                        Win
      Valery Kalasnhikov            (Russia)Kalasnhikov Sec A view.php Win

 

      Vladislav Tarasiuk              (Ukraine) Tarasiuk Sec. A Nº 1.php    Win
      Vladislav Tarasiuk                     (Ukraine)Tarasiuk Sec. A Nº 2.php                     Win
 Marco Campioli                (Italy) Campioli Sec B.1. bview.php      Win

Solutions:Click in Diag

        D. Keith & M. Minski  (France-Germany) Keith Minski Sec B.2.bview.php    Draw
       Andrzej Jasik                    (Poland)Jasik Sec. A bview.php                        Win
          Andrzej Jasik                                  (Poland) Jasik Sec. B.1.                         Win
       Andrzej Jasik           (Poland) Jasik Sec. B.2. Draw
         Anatoly Skripnik               (Russia)Skripnik Sec. A .php              BTM   Win
     Anatoly Skripnik                    (Russia)Skriknik Sec B.1. .php                BTM  Win
         Anatoly Skripnik               (Russia) Skriknik Sec A Nº2. .php Win
          Peter S. Krug                   (Austria)Peter Krug Sec A                     Win
        A. Stavrietsky                  (Russia) Stavrievsky Sec. B.2.     BTM Draw
             Mikhael Zinar                (Ukraine) Zinar Sec A hp    Win
    M. Zinar & L.Katsnelson         (Ukraine-Russia)Zinar Sec. B.1. .php    Win
 Martin Minski                 (Germany) Minski Sec A bview.php   Win
      Martin Minski          (Germany) Minski Sec B.1. Nº1 bview.php Win
         Peter S. Krug              (Austria)Peter Sec. B.1. Win bview.php    Win
Michael Roxlau                   (Germany) Roxlau Sec B.1.   Win
      Peter S. Krug      (Austria) Peter Sec. A Nº2 bview.php Win
   Peter S. Krug              (Austria)Peter Sec. B.2. .php             Draw
  Peter S. Krug       (Austria) Peter Sec. B.2. Nº 2 .php      Draw
    Peter S.Krug          (Austria) Peter Sec. A Nº3 bview.php              Win
  Peter S. Krug            (Austria)Peter Sec. B.1. Nº2 Win bview.php              Win
 Peter S. Krug             (Austria) Peter Sec. B.1. Nº3 Win bview.php              Win

Solutions:Click in Diag

  VladislavTarasiuk                              (Ukraine)Tarasiuk Sec. B Nº 1.php           BTM Draw
 Vladislav Tarasiuk                        (Ukraine)Tarasiuk Sec. B1 Nº 1.php                  Win
Leonid Topko        (Ukraine) Topko                 Win
   Emilian Dobrescu                        (Rumania)Dobrescu .php              Draw
      Richard Becker                             (USA)Becker Sec A bview.php                  Win
      Alain Pallier                                  (France)Pallier Sec. B.2.w.php               Draw
       Vladislav Tarasiuk                             (Ukraine)Tarasiuk Nº 2 Sec B.2. ew.php             Draw
 D.Gurgenidze & M. Minski     (Georgia-Germany)Gurgenidze Minski bis bview.php                  Draw
 J.Timman & M.García        (Netherlands-Argentina) Timman Garcia Sec.A bview.php                  Win
   Vladimir  Neistadt                                     (Russia)Neistadt Sec. B.2. ew.php               Draw
      Marcel Dore                           (France)                        Dore Marcel bview.php      Win
  Daniel  Perone                 (Argentina) Perone Sec. B.1. bview.php               Win
       Vladimir Samilo                               (Ukraine)Samilo Sec B.2. bview.php           Draw
        Vladislav  Tarasiuk                         (Ukraine)Tarasiuk Sec B.1. Nº2 bview.php                  Win
  D.Gurgenidze & M. Minski       (Georgia-Germany)Gurgenidze Sec.B.1. bview.php               Win

Los comentarios están cerrados.